Akademia GOZ

  Cykl webinarów

  Akademia GOZ to webinary dla firm dotyczące różnych aspektów wdrażania GOZ. Są pigułką wiedzy. Pokazują praktyczne rozwiązania.

   

   

   

  Akademia GOZ

  Akademia GOZ to cykl webinarów dla firm dotyczących GOZ w praktyce. Są pigułką wiedzy na temat kluczowych tematów związanych z gospodarką cyrkularną i przystosowywaniem się przedsiębiorstw do tego wdrażanego w UE modelu gospodarczego. 

   

  Europejski Zielony Ład w praktyce to pierwszy, płatny kurs Akademii GOZ, który powstał w lipcu 2020 roku. Jego celem jest przygotowanie firm do nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Podczas kursu omawiane są kluczowe dokumenty strategiczne UE i zapowiadane przez nie ponad 80 nowych aktów prawnych, planów działania i inicjatyw, które będą wdrażane w życie w ciągu następnych 3 lat. Stanowią one ogromne wyzwanie dla biznesu. Podczas kursu firmy są przygotowywane do stawienia im czoła. Otrzymują ku temu również praktyczne narzędzia.

  Akademia GOZ w 2021 roku składa się z cyklu bezpłatnych webinarów, które powstają we współpracy z Partnerami Portalu GOZ w Praktyce. Będą one poświęcone kluczowym zagadnieniom związanym z gospodarką cyrkularną.

  Obejrzyj webinary

  Europejski Zielony Ład w Praktyce

  Płatny kurs Akademii GOZ, którego celem jest przygotowanie firm do nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Opisuje jakie zmiany czekają firmy w Polsce i jak się do nich przygotować.

  Nadchodzące webinary

  Recykling chemiczny z BASF

  Darmowy webinar Akademii GOZ który odbędzie się 28 stycznia 2021 roku. Przedstawimy temat recyklingu chemicznego i równoważenia biomasą, czyli budowy cyrkularnej bazy surowcowej. Partnerem wydarzenia jest BASF.

  Indywidualne wsparcie doradcze

  Oferujemy indywidualne wsparcie doradcze dla firm w przygotowywaniu się do transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Pomagamy w umieszczaniu GOZ w strategii zrównoważonego rozwoju organizacji. Proponujemy:

  • Wsparcie w tworzeniu strategii zrównoważonego rozwoju firmy
  • Indywidualne szkolenia i warsztaty
  • Benchmarking GOZ – kompleksową analizę porównawczą wybranego zagadnienia GOZ, z przeglądem najlepszych dobrych praktyk w branży
  • Diagnozę GOZ – analizę dojrzałości GOZ firmy w oparciu o normę BS 8001 i Matrycę GOZ –  więcej o narzędziu

  Wspieramy też przedsiębiorstwa w doborze międzysektorowych inicjatyw, w które warto się włączyć, planowaniu w ich ramach swoich działań czy też w rozwijaniu własnych, nowych inicjatyw na rzecz wdrażania cyrkularnej gospodarki.

  Kontakt

  CSR Consulting
  ul. Topiel 23/3, 00-342 Warszawa
  +48 881 090 576

  INICJATOR

  PARTNERZY

  INICJATOR I PARTNERZY