Cykl webinarów

  Akademia GOZ to webinary dla firm dotyczące różnych aspektów wdrażania GOZ. Są pigułką wiedzy. Pokazują praktyczne rozwiązania.

   

   

   

  Akademia GOZ

  Akademia GOZ to cykl webinarów dla firm dotyczących GOZ w praktyce. Są pigułką wiedzy na temat kluczowych tematów związanych z gospodarką cyrkularną i przystosowywaniem się przedsiębiorstw do tego wdrażanego w UE modelu gospodarczego. 

   

  Akademia GOZ w 2020 roku rozpoczęła swoją działalność cyklem webinarów dotyczących nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Na ten temat powstał bezpłatny webinar oraz płatny kurs Europejski Zielony Ład w praktyce. Podczas kursu omawiane są kluczowe dokumenty strategiczne UE i zapowiadane przez nie ponad 80 nowych aktów prawnych, planów działania i inicjatyw, które będą wdrażane w życie w ciągu następnych 3 lat. Prezentowane są też praktyczne narzędzia dla biznesu, które pomagają przygotować się do zapowiadanych zmian.

  Akademia GOZ w 2021 roku będzie składać się z cyklu bezpłatnych webinarów, które powstaną dzięki Partnerom Portalu GOZ w Praktyce. Będą one poświęcone różnym rozwiązaniom z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego.

  Nadchodzące webinary

  Loading...

   Obejrzyj webinary

   Loading...

    Indywidualne wsparcie doradcze

    Oferujemy indywidualne wsparcie doradcze dla firm w przygotowywaniu się do transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Pomagamy w umieszczaniu GOZ w strategii zrównoważonego rozwoju organizacji. Proponujemy:
    • Wsparcie w tworzeniu strategii zrównoważonego rozwoju firmy
    • Indywidualne szkolenia i warsztaty
    • Benchmarking GOZ – kompleksową analizę porównawczą wybranego zagadnienia GOZ, z przeglądem najlepszych dobrych praktyk w branży
    • Diagnozę GOZ – analizę dojrzałości GOZ firmy w oparciu o normę BS 8001 i Matrycę GOZ –  więcej o narzędziu

    Wspieramy też przedsiębiorstwa w doborze międzysektorowych inicjatyw, w które warto się włączyć, planowaniu w ich ramach swoich działań czy też w rozwijaniu własnych, nowych inicjatyw na rzecz wdrażania cyrkularnej gospodarki.

    Kontakt

    CSR Consulting
    ul. Kamykowa 1, 03-289 Warszawa
    +48 881 090 576

    INICJATOR

    PARTNERZY

    INICJATOR I PARTNERZY