Akademia GOZ

  Cykl webinarów

  Akademia GOZ to webinary dla firm dotyczące różnych aspektów wdrażania GOZ. Są pigułką wiedzy. Pokazują praktyczne rozwiązania.

   

   

   

  Akademia GOZ

  Akademia GOZ to cykl webinarów dla firm dotyczących GOZ w praktyce. Są pigułką wiedzy na temat kluczowych tematów związanych z gospodarką cyrkularną i przystosowywaniem się przedsiębiorstw do tego wdrażanego w UE modelu gospodarczego. 

   

  Akademia GOZ w 2020 roku rozpoczęła swoją działalność cyklem webinarów dotyczących nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Na ten temat powstał bezpłatny webinar oraz płatny kurs Europejski Zielony Ład w praktyce. Podczas kursu omawiane są kluczowe dokumenty strategiczne UE i zapowiadane przez nie ponad 80 nowych aktów prawnych, planów działania i inicjatyw, które będą wdrażane w życie w ciągu następnych 3 lat. Prezentowane są też praktyczne narzędzia dla biznesu, które pomagają przygotować się do zapowiadanych zmian.

  Akademia GOZ w 2021 roku będzie składać się z cyklu bezpłatnych webinarów, które powstaną dzięki Partnerom Portalu GOZ w Praktyce. Będą one poświęcone różnym rozwiązaniom z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego.

  Obejrzyj webinary

  Europejski Zielony Ład – trzęsienie ziemi

  Darmowy webinar dotyczący najważniejszych wyzwań dla biznesu wynikających z nowej unijnej strategii: Zielonego Ładu, strategii przemysłowej i planu działania dot. GOZ. Wprowadzenie do płatnego kursu Akademii GOZ "Europejski Zielony Ład w Praktyce".

  Europejski Zielony Ład w Praktyce

  Płatny kurs Akademii GOZ, którego celem jest przygotowanie firm do nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Opisuje jakie zmiany czekają firmy w Polsce i jak się do nich przygotować.

  Recykling chemiczny z BASF

  Darmowy webinar Akademii GOZ na temat budowy cyrkularnej bazy surowcowej, a w szczególności recyklingu chemicznego i równoważenia biomasą. Partnerem wydarzenia jest BASF. Odbyło się 28 stycznia 2021 roku.

  Przegląd wskaźników GOZ

  Darmowy webinar będący pigułka wiedzy o wskaźnikach GOZ. Jakie wskaźniki cyrkularności są dziś dostępne? Co mierzy nowy wskaźnik GRI 306 Waste? Czy Barometr Wpływu jest dobrym narzędziem do mierzenia cyrkularności? Wydarzenie jest częścią cyklu o wskaźnikach ESG.

  Nadchodzące webinary

  Zapowiedzi serii wiosennej wkrótce!

  Indywidualne wsparcie doradcze

  Oferujemy indywidualne wsparcie doradcze dla firm w przygotowywaniu się do transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Pomagamy w umieszczaniu GOZ w strategii zrównoważonego rozwoju organizacji. Proponujemy:

  • Wsparcie w tworzeniu strategii zrównoważonego rozwoju firmy
  • Indywidualne szkolenia i warsztaty
  • Benchmarking GOZ – kompleksową analizę porównawczą wybranego zagadnienia GOZ, z przeglądem najlepszych dobrych praktyk w branży
  • Diagnozę GOZ – analizę dojrzałości GOZ firmy w oparciu o normę BS 8001 i Matrycę GOZ –  więcej o narzędziu

  Wspieramy też przedsiębiorstwa w doborze międzysektorowych inicjatyw, w które warto się włączyć, planowaniu w ich ramach swoich działań czy też w rozwijaniu własnych, nowych inicjatyw na rzecz wdrażania cyrkularnej gospodarki.

  Kontakt

  CSR Consulting
  ul. Kamykowa 1, 03-289 Warszawa
  +48 881 090 576

  INICJATOR

  PARTNERZY

  INICJATOR I PARTNERZY