Cykl webinarów

  Akademia GOZ to webinary dla firm dotyczące różnych aspektów wdrażania GOZ. Są pigułką wiedzy. Pokazują praktyczne rozwiązania.

   

   

   

  Akademia GOZ

  Akademia GOZ to cykl webinarów dla firm dotyczących GOZ w praktyce. Są pigułką wiedzy na temat kluczowych tematów związanych z gospodarką cyrkularną i przystosowywaniem się przedsiębiorstw do tego wdrażanego w UE modelu gospodarczego. 

   

  Akademia GOZ w 2020 roku rozpoczęła swoją działalność cyklem webinarów dotyczących nadchodzących zmian w gospodarce UE związanych z wdrożeniem Europejskiego Zielonego Ładu. Na ten temat powstał bezpłatny webinar oraz płatny kurs Europejski Zielony Ład w praktyce. Podczas kursu omawiane są kluczowe dokumenty strategiczne UE i zapowiadane przez nie ponad 80 nowych aktów prawnych, planów działania i inicjatyw, które będą wdrażane w życie w ciągu następnych 3 lat. Prezentowane są też praktyczne narzędzia dla biznesu, które pomagają przygotować się do zapowiadanych zmian.

  W ramach Akademii GOZ w 2021 roku przygotowane zostały cztery bezpłatne webinary we współpracy z Partnerami Portalu GOZ w Praktyce. Były poświęcone praktycznym rozwiązaniom z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego.

  Nadchodzące webinary

  Loading...

   Obejrzyj webinary

   Loading...

    Kontakt

    CSR Consulting
    ul. Kamykowa 1, 03-289 Warszawa
    +48 662 347 471

    INICJATOR

    PARTNERZY

    INICJATOR I PARTNERZY