Dobre praktyki

  Przejrzyj przykłady wdrażania w życie zasad gospodarki cyrkularnej – dobre praktyki firm z różnych branż. Poznaj międzysektorowe inicjatywy na rzecz GOZ, w które biznes może się włączyć.

  Przejrzyj przykłady wdrażania w życie zasad gospodarki cyrkularnej – dobre praktyki różnych firm, od małych rzemieślników przetwarzających odpady na produkty wysokiej jakości, po duże korporacje zmieniające cały model funkcjonowania swojego biznesu.

  Poznaj też inicjatywy na rzecz GOZ, w które Twoje przedsiębiorstwo może się włączyć. To działania prowadzone w szerokim partnerstwie firm i instytucji, które mierzą się z wyzwaniami, którym nie da się stawić czoła w pojedynkę z powodu ich skali czy poziomu złożoności. Inicjatywy z Polski funkcjonują pod parasolem Kampanii 17 Celów mobilizującej biznes do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. Włącz się!

  Jeśli chcesz filtrować dobre praktyki i inicjatywy, przejdź do Bazy wiedzy. Można tam filtrować materiały pod kątem stosowanych w nich modeli biznesowych, miejsca w cyklu GOZ, branży, firmy, tematu, daty czy oddzielić działania polskie od zagranicznych.

  Zachęcamy też do dodania swoich dobrych praktyk na portal.

  Katalog dobrych praktyk

  Wyniki filtrowania
  Wyczyść filtrowanie
  Loading...

   Więcej dobrych praktyk z Unii Europejskiej, w języku angielskim, znajdziesz na Europejskiej platformie interesariuszy gospodarki cyrkularnej – European Circular Economy Stakeholder Platform.

   Chcesz dodać swoją praktykę albo inicjatywę do naszej bazy? Zachęcamy!

   INICJATOR

   PARTNERZY

   INICJATOR I PARTNERZY