Mazovia Circular Congress 2022

  Mazovia Circular Congress to okazja do międzynarodowego sieciowania, promocji swoich działań na arenie międzynarodowej oraz wymiany pomysłów podczas sesji networkingowych.

  Tematyka

  Mazovia Circular Congress 2022 odbędzie się we wnętrzach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie, 7 października 2022.

  Konferencja Mazovia Circular Congress to jedno z największych międzynarodowych wydarzeń poświęconych gospodarce obiegu zamkniętego. Jest to podsumowanie i zakończenie Circular Week 2022, organizowane przez INNOWO – Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju, Polish Circular Hotspot we współpracy z European Circular Economy Stakeholder Platform.

  W czasie Kongresu odbędą się wykłady i dyskusje w gronie międzynarodowych ekspertów reprezentujących obszary takie jak: makroekonomia, biogospodarka, miasto i infrastruktura miejska, gospodarowanie odpadami czy tworzywami sztucznymi. Zaplanowano również warsztaty i sesje matchmakingowe dla przedsiębiorców oferujących różnego rodzaju cyrkularne produkty i usługi. Wydarzenia ma charakter hybrydowy.

  Więcej informacji wraz z formularzami zgłoszeniowymi można znaleźć na stronie wydarzenia.