III Konferencja Urodzinowa Polskiego Paktu Plastikowego 10.10.2023

  Wiele perspektyw – wspólna wizja opakowań w obiegu zamkniętym! Pod tym hasłem odbędzie się otwarta, III Konferencja Urodzinowa Polskiego Paktu Plastikowego!

  O wydarzeniu

  Już 10 października w Warszawie zapraszamy na otwarte wydarzenie, którego nie mogą przegapić liderzy, eksperci i praktycy zamykania obiegu opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce – konferencje Paktu to unikatowe wydarzenia na rynku, gdzie przy wspólnym stole spotykają się przedstawiciele całego łańcucha wartości! 🔗 Oprócz burzliwych dyskusji merytorycznych i omówienia najważniejszych wyzwań dla branży, jak zawsze zaplanowaliśmy także premierę naszych nowych publikacji – w tym roku ponownie będą to aż dwa dokumenty:

  •  ABC wielokrotnego użycia opakowań – kompendium wiedzy nt. opakowań wielorazowych,
  • – Raport roczny, w którym zaprezentujemy postępy w realizacji celów strategicznych Paktu wraz z garścią inspiracji w postaci dobrych praktyk firm członkowskich.

  Dodatkowo, oficjalnie przywitamy nowych Członków Paktu! 

  Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat zamykania obiegu opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce oraz poznać szanse związane z międzysektorową współpracą, filarem działalności Polskiego Paktu Plastikowego.

  Udział w Konferencji jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych osób. Wydarzenie składa się z dwóch części – otwartej i zamkniętej, przeznaczonej wyłącznie dla członków, członków wspierających i ekspertów Paktu.