Circular Week

  Międzynarodowy Tydzień Gospodarki Cyrkularnej odbędzie się w dniach 11-17 października 2021. To seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju.

  Tematyka

  Circular Week, czyli Międzynarodowy Tydzień Gospodarki Cyrkularnej, odbędzie się w dniach 11-17 października 2021.

  Obchodzony jest co roku. To międzynarodowa seria wydarzeń i inicjatyw poświęconych tematyce gospodarki cyrkularnej i zrównoważonego rozwoju, które mają miejsce w całej Europie. Dziś większość z nich odbywa się online. Celem Circular Week jest promowanie idei gospodarki obiegu zamkniętego, wspieranie zrównoważonych modeli biznesowych i nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami.

  Głównym celem inicjatywy jest zaangażowanie jak największej liczby osób, podmiotów i instytucji w promowanie i wdrażanie koncepcji gospodarki cyrkularnej. Każdy może zostać współorganizatorem Międzynarodowego Tygodnia Gospodarki Cyrkularnej. Inicjatywy oddolne przybierają formy platform wymiany dóbr, warsztatów edukacyjnych, seminariów, wydarzeń związanych z dzieleniem się żywnością czy webinarów internetowych.

  Wydarzenia

  Serdecznie zapraszamy na webinary Akademii GOZ, które organizujemy w ramach Circular Week! Zapraszamy też na nasze wirtualne stoisko podczas Mazovia Circular Congress.

  Loading...