DOBRE PRAKTYKI

  Linia produktów Circuline

  Schoeller Allibert od ponad 60 lat projektuje i tworzy opakowania zwrotne z tworzyw sztucznych. W swojej długoletniej historii firma przechodziła kolejne etapy ewolucji: począwszy od momentu wyprodukowania pierwszego opakowania, poprzez połączenie się kilku kluczowych graczy rynkowych, aż do obecnej pozycji globalnego lidera produkującego opakowania zwrotne z tworzywa sztucznego (RTP). W portfolio Schoeller Allibert są m.in.: skrzyniopalety, skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy, palety plastikowe oraz wózki. 

  Linia produktów Circuline zawiera plastik pochodzący z recyklingu (przemiału używanej skrzynki, palety czy też skrzyniopalety), co zmniejsza zużycie pierwotnego plastiku, a tym samym daje więcej możliwości ponownego wykorzystania zasobów naturalnych Ziemi w pełnym zakresie. Produkty Circuline nie odbiegają parametrami od produktów wytworzonych w 100% z materiału pierwotnego. Produkty zawierające materiał przetworzony, przechodzą takie same testy wytrzymałościowe i jakościowe jak produkty wykonane w 100 % z materiału pierwotnego.

  Linia produktów Circuline wpisuje się w strategię firmy Schoeller Allibert „TOO GOOD TO WASTE”, z którą można zapoznać się za pośrednictwem przygotowanego materiału wideo: https://www.youtube.com/watch?v=JsmAkDR_yfU.

  INICJATOR

  PARTNERZY

  INICJATOR I PARTNERZY