II Forum Zrównoważonych Opakowań odbędzie się 5 listopada 2020 roku, online. To przestrzeń do poszukiwania innowacyjnych, bardziej przyjaznych środowisku opakowań, zgodnych z ideą gospodarki obiegu zamkniętego.

  Naszą ambicją jest, aby Forum dostarczało uczestnikom eksperckiej wiedzy z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych i wymagań prawnych. W tej edycji zorganizowane będzie w formule online. Wierzymy, że dzięki temu będzie bardziej dostępne, a bogaty program i zagraniczni prelegenci dostarczą interesującą i wartościową porcję aktualnej wiedzy.

  Organizatorem konferencji jest Centrum Zrównoważonych Opakowań. Centrum jest wspólną inicjatywą CSR Consulting i Rekopol Organizacji Odzysku Opakowań.

  Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

  Ankieta

  Chcemy, aby tegoroczna edycja zawierała treści, które w pełni pokryją zainteresowania i oczekiwania uczestników i uczestniczek wydarzenia. Dlatego zwracamy się z prośbą o podzielenie się swoimi oczekiwaniami wobec tego wydarzenia. Państwa opinia będzie dla nas bezcenną wskazówką. Gorąco zapraszamy do współtworzenia z nami Forum Zrównoważonych Opakowań 2020!

  [contact-form-7 id=”4500″ title=”Ankieta Forum CZO”]